KARABURUN REÇEL ABLASI TRT'de

ZİYARETÇİ DEFTERİNDEN

karaburundan izmire dönerken yolda hadi şu köye uğrayalım dedikten sonra karşılaştığımız bir cennetti bence..kahvaltısı şerbetleri reçelleri damaktan ...
sedef varlı (eczacı)

Kahvaltı doğal. Manzara harika. Ya Nihal hanımın güleryüzüne ne demeli. Heryıl Gaziantep ten kaçıp geldiğim yer Mordoğan ve Saip in yeri......
Mesut Özeren (İşletmeci)

Mesaj Eklemek için tıklayın

Karaburun'da Bulunan Plaj ve Koylar

Karaburun içinde ve etrafında çok sayıda olağanüstü güzel plaj ve koy vardır. Bunların bazılarına karayolu ile ulaşım mümkün değildir. Ancak teknelerle ulaşıldıktan sonra doyumsuz oldukları kesin olan onlarca koyun varlığını belirtmeliyiz.

Karaburun içinde 2 Mavi Bayrak taşıyan plajımız vardır. Kuyucak ve Akvaryum (İncirlikoy) plajları dışında geçtiğimiz yıllarda Mavi Bayrak taşıyan Bodrum ve Mimoza Plajlarımız ne yazık ki geçtiğimiz yıllarda bu bayrakları kaybetmişlerdir. Sağ sütunda okuyabileceğiniz gibi Mavi Bayrak bir ödül olup, Şehrin, çevrenin, işletmelerin ve en önemlisi yöre insanının gurur kaynaklarından biridir. Bu nedenle Mavi Bayraklara sahip çıkmak, korumak İdarelere düştüğü kadar, topluma ve bireylere de görevler yüklemektedir.

Gene İlçe Merkezinde denize girilebilecek çok önemli plajlarımızdan birisi de İskele mevkiinde yer alan 2 plajımızdır. Merkezden uzaklaştıkça sakinleşen, fakat bir o kadar da gizemli hale gelen Eşendere, Saipaltı, İğdealtı, Büyükkent, Dolungaz, Yıldızkent, Akçakilise, Yeniliman ve nihayet Kumbükü' nü mutlaka zikretmeliyiz. Bu plajlarımızın alt yapıları ne yazık ki ideal sayılamaz. Ancak Karaburun Belediyesi olarak tüm bu plaj ve koyları gerçek anlamda turizme kazandırmak yolunda üzerimize düşeni yapacağımız konusunda kararlıyız.

Doğayla baş başa, deniz, kuş ve böcek sesleri dışında kirletilmemiş bir huzur ortamında tatil yapmanın ayrıcalığını yaşayabilmek için mutlaka Karaburun' a gelmek ve  gerçek tatilin ne demek olduğunu yaşayarak öğrenmek gerekir.

Yöresel Ürünlerimizi, Reçellerimizi Kargo ile Türkiye'nin Her Noktasına gönderebiliyoruz.
Aşağıdan beğendiğiniz reçelleri seçtikten sonra, İLETİŞİM bölümünden bizimle irtibata geçip aşağıdaki hesap numaralarına ödemenizi yaptıktan sonra, ev yapımı özel reçelleriniz kapınıza kadar gelecek.


Banka Hesap Numaralarımız :


 • Keçi Peyniri sade

  Fiyat : 35,00 TL

  Türkiye'nin Her Yerine Kargo

 • Limon Reçeli - Büyük Boy

  Fiyat : 20,00 TL

  Türkiye'nin Her Yerine Kargo

 • Acı Biber Reçeli - Büyük Boy

  Fiyat : 20,00 TL

  Türkiye'nin Her Yerine Kargo

 • İncir Reçeli - Büyük Boy

  Fiyat : 20,00 TL

  Türkiye'nin Her Yerine Kargo

 • Karanfil Reçeli - Büyük Boy

  Fiyat : 20,00 TL

  Türkiye'nin Her Yerine Kargo

 • Karabaş Otu Reçeli - Büyük Boy

  Fiyat : 20,00 TL

  Türkiye'nin Her Yerine Kargo


Yalova Web Tasarım